0

Hello van de mormoonse zendelingen

Posted by David on 06/04/2016 in Mormonen |

Ik draag onze zendelingen altijd een warm hart toe. Wie mijn blog volgt, kent mijn bewondering voor deze jongemannen en -vrouwen die tot twee jaar van hun leven geheel vrijwillig geven aan het zendingswerk van onze kerk. Het is dankzij hun inspanningen dat onze kerk nu 15.634.199 leden telt, een stijging van ongeveer 300.000 medebroeders en zusters op een jaar tijd.

 

Zendelingen hebben de moeilijke taak om mensen uit te nodigen meer te horen over Jezus Christus en De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Vaak gaan ze van deur tot deur en de meeste deuren blijven gesloten of worden vrij snel gesloten.

 

Deze twee teruggekeerde zendelingen hebben in een geestig filmpje een parodie gemaakt op Hello van Adele, waarin ze in enkele minuten treffend samenvatten hoe een dag van een zendeling kan aanvoelen.

 

Hopelijk kan u er ook mee lachen en denkt u hier eens aan de volgende keer dat ze aan uw deur staan.

 

Tags:

Copyright © 2009-2022 GeensZins All rights reserved. Privacy Policy